O mnie

Nazywam się Marzena Rusinowska, z zawodu jestem pedagogiem i coachem, w życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci i żoną.

Celem mojego bloga jest wspieranie rodziców na drodze rozkwitu ich dzieci do pełnego potencjału.

Kwestie dotyczące wychowania, odkrywania talentów, a później ukierunkowania edukacyjnego i zawodowego dzieci są mi szczególnie bliskie. Często poszukuję wiedzy i inspiracji w tych tematach. Jednak, natłok informacji i zbyt wiele opcji do wyboru, często powodowały u mnie poczucie zagubienia i osamotnienia. Postanowiłam więc, że to co już wiem usystematyzuje i podzielę się tym z innymi rodzicami. Jeżeli jesteś rodzicem, który poszukuje takich informacji i oczekujesz rzetelnej wiedzy, podanej w ciekawy sposób to jesteś w dobrym miejscu.

Pracuję z rodzicami i nastolatkami w duchu rodzicielstwa opartego o mocne strony (zarówno rodzica jak i dziecka). Wykorzystuję w pracy narzędzia Instytutu Gallupa StrenghtExplorer oraz CliftonStrengths dla nastolatków oraz dorosłych. Wspieram się swoim doświadczeniem coachingowym oraz rodzicielskim.   

Mój blog powstał z myślą o nastolatkach, którzy potrzebują od początku swojej drogi w dorosłość, wsparcia w odkrywaniu swojego potencjału i pokazania różnych opcji aby świadomie budowali swoją przyszłość.

Będąc rodzicem, przyszłość moi dzieci jest szczególnie dla mnie ważna. Wierzę, że każdy rodzic chce wychować swoje dzieci na silne, niezależne, szczęśliwe, mądre i spełnione.

I właśnie wszystko co tu przeczytasz, jako rodzic, czy nastolatek będzie Cię prowadziło w kierunku lepszego poznania siebie i odkrycia pełni swoich możliwości.

Zapraszam do pracy ze mną.

Marzena